Metallitööd

RubyMet teostab erinevaid metallitöid-alates lõikamisest kuni keevituseni. Keevitame, puurime ja treime. Lisaks kõikvõimalikele metallitöödele pakume liivapritsi-ja pulbervärvimise teenuseid. Metallitöid saame teostada ka kliendi juures.

Metallilõikus

Metallilõikus  erineb  raiumisest  selle  poolest, et  siin  on  löögijõud  asendatud  survejõuga.

Metallilõikus  erineb  raiumisest  selle  poolest, et  siin  on  löögijõud  asendatud  survejõuga. Enim levinud viis metalli lõikamiseks on plasmalõikus. See põhineb ioonidega laetud gaasi kasutamisel, mis muundatakse plasmajoaks. Plasmalõikust peetakse kiireks ja efektiivseks meetodiks. Lisaks plasmalõikusele teostame töid ka lintsaega, mis tagab samuti väga täpse lõikamise.

Küsi pakkumist

Keevitustööd

Valmistame erinevaid detaile, teostame erinevaid keevitustöid ja valmistame tooteid kliendi jooniste järgi. Meie poolt kasutatav tehnoloogia võimaldab teostada ka väga keerulisi keevitustöid. Kasutame MIG-MAG keevitus, millega saab keevitada väga suures paksusvahemikus.

Metalli puurimine

Meie masinad suudavad teostada väga keerulisi töid ja saame pakkuda ka väga suuremahulist metallitöötlust.

Metalli puurimine võimaldab luua vajaliku diameetri ja sügavusega ava. Meie masinad suudavad teostada väga keerulisi töid ja saame pakkuda ka väga suuremahulist metallitöötlust.

Metalli treimine

Metalli treimine on töötlemisprotsess, mille käigus eemaldatakse metallist esemelt soovitud suurusega kiht. RubyMet kasutab treimisel manuaalset treipinki.

 

Liivapritsi teenus

Soovitame liivapritsi teenust ka enne rasketehnika värvimist, et pikendada masinate eluiga.

Liivapritsitöid teostatakse üldjuhul enne renoveerimist või enne pinna värvimist. Soovitame liivapritsi teenust ka enne rasketehnika värvimist, et pikendada masinate eluiga. Liivapritsimine puhastab pinnad vanast värvist, korrosioonist, plekkidest ja kõigest muust, mis ajaga on tekkinud.  Peale puhastust on pind karedam ja värv haakub paremini.

Küsi pakkumist

Pulbervärvimine

Väga suur toonide valik ja tegemist on väga keskkonnasõbraliku tehnoloogiaga

Pulbervärvimine on värvimismeetod, kus värvid on pulbrilises olekus ja lahustivabad. Miks on pulbervärvimine hea? See peab hästi vastu erinevatele keskkonnateguritele ja kaitseb metallist pindu korrosiooni eest. Lisaks on pulbervärvimisel väga suur toonide valik ja tegemist on väga keskkonnasõbraliku tehnoloogiaga. Värvkate kestab sageli toote eluea. Lisaks pakume ka vedelvärvimist. Vedelvärvimine viiakse läbi kaasaegse tehnoloogiaga varustatud värvikambris, mille käigus toimub pidev õhuvahetus.

Küsi pakkumist

 

Meie tiim aitab välja selgitada, millist teenust või teenuseid oleks täpsemalt vaja kasutada. Metallitöötlus on täpsust nõudev töö ja meie tiim vastab meeleldi kõikidele küsimustele.  Päringutele vastame 2 tööpäeva jooksul.

Küsi pakkumist


 

Tehtud tööd

© 2022 RubyMet | e-poe tegemine vvunk